.

Αποτελέσματα εκλογών για την Ένωση Πυροσβεστών Αττικής ~ enstoloi.gr, Τμήμα Σωμάτων Ασφαλείας ΣΥΡΙΖΑ Αστυνομία Λιμενικό , Πυροσβεστική
                                                                                                             

Τετάρτη, 25 Μαΐου 2016

Αποτελέσματα εκλογών για την Ένωση Πυροσβεστών Αττικής

    


 Στις 18 και 19 Μαΐου  2016 πραγματοποιηθήκαν οι εκλογές της Ένωσης Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Περιφέρειας Αττικής και  σας κοινοποιούμε τα αποτελέσματα των εκλογών με τους ψήφους των Συνδυασμών και την κατανομή των Εδρών  καθώς και τα αποτελέσματα αντιπροσώπων για την ΠΟΕΥΠΣ 

Ψηφίσαντες...........713
Έγκυρα ................702
Άκυρα-Λευκά..........11

Οι Συνδυασμοί έλαβαν τους παρακάτω αριθμούς ψήφων και Εδρών :
ΔΑΚΥΠΣ  357 ψήφους και εκλέγει           6 Έδρες για Δ.Σ. 15 στην ΠΟΕΥΠΣ
ΑΕΠΠ      179 ψήφους και εκλέγει           3 Έδρες για Δ.Σ.   7 στην ΠΟΕΥΠΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΥΡ/ΣΤΕΣ 139 ψήφους 2 Έδρες για Δ.Σ.   6 στην ΠΟΕΥΠΣ
ΕΑΚΠ   27 ψήφους και εκλέγει                 0 Έδρες για Δ.Σ.  1 στην ΠΟΕΥΠΣ

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών προτίμησης για κάθε υποψήφιο διαπιστώθηκε ότι έλαβαν:

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ
Ε.Α.Κ.Π.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΒΑΡΒΑΡΙΝΟΣ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          6                         
ΚΑΣΣΟΣ                                ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ          11                         
ΜΠΑΚΑΣ                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           14                         
ΜΠΙΘΗΚΟΥΚΗΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ                5          
ΠΕΤΟΥΣΗΣ                           ΜΑΡΙΟΣ                8           
ΣΑΡΔΕΛΗ                             ΒΑΡΒΑΡΑ              6           
ΧΑΛΚΙΔΗΣ                           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                  


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ.)

ΚΑΣΣΟΣ                                ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ          11          
ΜΠΑΚΑΣ                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             7          
ΜΠΙΘΗΚΟΥΚΗΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ              17           1ος         
ΣΑΡΔΕΛΗ                             ΒΑΡΒΑΡΑ                9          
ΧΑΛΚΙΔΗΣ                           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     8



ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΥΡ/ΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΓΡΑΠΙΔΑΚΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                19
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     26
ΘΕΟΔΩΡΟΥ                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                28
ΚΑΖΟΥΚΑΣ                      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   64
ΚΟΥΤΛΑΣ                          ΙΩΑΝΝΗΣ                    84             4Ος
ΛΑΥΡΑΝΟΣ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   85            3Ος
ΛΥΜΠΕΡΗΣ                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   81            5ος      
ΝΙΦΟΡΑΣ                      ΧΡΗΣΤΟΣ                        27
ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                   79          6ος
ΡΑΠΤΗΣ                                        ΜΙΧΑΗΛ                       31                       
ΣΑΛΗΣ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      70                                    
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              152          1ος                     
ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ                   ΚΩΝ/ΝΟΣ                    44                       
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      69                    
ΨΑΛΤΑΚΟΣ                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             129          2ος
             
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΜΑΓΟΥΛΗΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ              33                         
ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ                              ΓΕΩΡΓΙΟΣ              66           2ος                                         
ΧΑΛΑΤΣΗΣ                           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         107        1ος        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ.)

ΑΓΡΑΠΙΔΑΚΗΣ                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        17                         
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ                ΘΕΟΦΑΝΗΣ         29           14ος      
ΑΡΓΥΡΗΣ                              ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    36           11ος
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ              19                         
ΘΕΟΔΩΡΟΥ                           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      33           13ος
ΚΑΖΟΥΚΑΣ                           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            66             7ος     
ΚΟΥΤΛΑΣ                                ΙΩΑΝΝΗΣ              77             4ος
ΛΑΥΡΑΝΟΣ                          ΝΙΚΟΛΑΟΣ           82             3ος
ΛΥΜΠΕΡΗΣ                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ            65             8ος      
ΜΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ                  ΚΩΝ/ΝΟΣ             20                         
ΝΙΦΟΡΑΣ                             ΧΡΗΣΤΟΣ             22
ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ            23           15ος
ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ                        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        72              5ος
ΡΑΠΤΗΣ                                              ΜΙΧΑΗΛ               42           10ος
ΣΑΓΩΝΑΣ                             ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ       21          
ΣΑΛΗΣ                                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ              64             9ος      
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        145          1ος
ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ                        ΚΩΝ/ΝΟΣ             35            12ος                      
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ              69              6ος            
ΧΑΛΑΤΣΗΣ                           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         20                         
ΨΑΛΤΑΚΟΣ                         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       115           2ος        


ΑΕΠΠ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΒΑΛΛΙΝΑΣ                             ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                      45
ΚΑΡΑΠΑΤΑΛΑΣ                       ΧΡΗΣΤΟΣ                              15                   
ΚΑΤΑΛΑΚΤΑΚΗΣ                    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                         6
ΚΟΜΠΟΧΟΛΗΣ                        ΚΩΝ/ΝΟΣ                            22                 
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ                         ΙΩΑΝΝΗΣ                           149               
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ              ΕΛΕΝΗ                                     16
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ                      ΑΝΔΡΕΑΣ                               93
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ                        ΧΡΗΣΤΟΣ                               116
ΜΑΝΟΣ                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          82
ΜΥΛΩΝΑΣ                           ΙΩΑΝΝΗΣ                             139                            
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ                    ΧΡΗΣΤΟΣ                                  4
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ                        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                          17               
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ                 ΠΕΤΡΟΣ                                      6
ΤΣΑΚΩΝΑΣ                          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                           14
ΧΑΪΔΑΡΙΔΗΣ                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                         18
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                            170

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ.)

ΒΑΛΛΙΝΑΣ                           ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                            18     
ΚΑΡΑΠΑΤΑΛΑΣ                       ΧΡΗΣΤΟΣ                               118                                
ΚΑΤΑΛΑΚΤΑΚΗΣ                    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                            8
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ                         ΙΩΑΝΝΗΣ                               151              
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ              ΕΛΕΝΗ                                      111
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ                      ΑΝΔΡΕΑΣ                                  19
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ                        ΧΡΗΣΤΟΣ                                  115
ΜΑΝΟΣ                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                              13
ΜΥΛΩΝΑΣ                           ΙΩΑΝΝΗΣ                                137                             
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ                   ΧΡΗΣΤΟΣ                                     2
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ                        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                            26                    
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ                 ΠΕΤΡΟΣ                                        7
ΧΑΪΔΑΡΙΔΗΣ                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                           16


«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ                      ΑΝΑΤΟΛΗ                   24
ΓΙΑΝΙΚΙΟΣ                            ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   24   
ΓΚΟΓΚΑΣ                               ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ               13
ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ                         ΚΩΝ/ΝΟΣ                  39       
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 17 
ΛΥΚΟΣ                                    ΑΝΤΩΝΙΟΣ                    15
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ                          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 25
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ                      29
ΝΤΑΛΝΤΟΣ                            ΧΡΗΣΤΟΣ                        21
ΠΟΛΙΤΗΣ                             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                 54   
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                      72
ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ                     ΣΩΤΗΡΙΟΣ                        38
ΤΟΥΝΤΑΣ                             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                     14
ΤΣΑΚΑΛΟΣ                              ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ                   19                             
ΤΣΙΛΙΚΑΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                     129    
ΤΣΙΩΛΗΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                       56     

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ.)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ                      ΑΝΑΤΟΛΗ                      24
ΓΙΑΝΙΚΙΟΣ                            ΣΠΥΡΙΔΩΝ                      22                 
ΓΚΟΓΚΑΣ                              ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                  13                   
ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ                           ΚΩΝ/ΝΟΣ                    41                             
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                      ΝΙΚΟΛΑΟΣ                17  
ΛΥΚΟΣ                                     ΑΝΤΩΝΙΟΣ                    19                 
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ                          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                  26      
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ                       25
ΝΤΑΛΤΟΣ                                ΧΡΗΣΤΟΣ                        22
ΠΟΛΙΤΗΣ                             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                  54     
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                      70
ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ                     ΣΩΤΗΡΙΟΣ                        33
ΤΟΥΝΤΑΣ                             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                     14
ΤΣΑΚΑΛΟΣ                             ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ                    19                            
ΤΣΙΛΙΚΑΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                     128    
ΤΣΙΩΛΗΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                        56     

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Υ.Π.Σ.Π.ΑΤΤΙΚΗΣ

    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                       ΤΑ ΜΕΛΗ
ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
                                                                            ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.