![](http://4.bp.blogspot.com/-BueryEEJ05w/YBgYFHDd-ZI/AAAAAAAAFzg/heR3dDVx1iwrKQ6GpOubj_DM0qzcATsAQCK4BGAYYCw/s320/102517_1-762976.png)
Μία φορά ακόμα στο βωμό του καθήκοντος και στο βωμό της αυτοθυσίας για την προστασία και την ασφάλεια των συνανθρώπων του, άλλος ένας πυροσβέστης, ο Γιάννης Ζαφειρόπουλος έχασε τη ζωή του κατά την εκτέλεση υπηρεσίας Διάσωσης στον Έβρο. Eκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του και στο πυροσβεστικό σώμα.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.