![](https://1.bp.blogspot.com/-uvai65Wp-KM/WCWG7cDGBGI/AAAAAAAAexo/Hp49FGoGPQ4kI2UsX5oC2iucjaKDITKCQCLcB/s640/rf.jpg)
Μία ηλικιωμένη γυναίκα αγνοούταν από εχθές το απόγευμα σε ποταμό στην περιοχή της Ζαχάρως που βρίσκεται στο Νομό Ηλείας.Ύστερα από πολλές προσπάθειες εύρεσής της,ζητήθηκε η συνδρομή της 6ης ΕΜΑΚ Πατρών και με την πολύτιμη βοήθεια του σκύλου-διασώστη,βρέθηκε σήμερα το πρωί η ηλικιωμένη κυρία καλά στην υγεία της.
Μία ακόμη επιτυχία για τον σκύλο-διασώστη και τον συνοδό του που έσωσε έναν συνάνθρωπό μας,και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον τετράποδο φίλο μας.
![](https://4.bp.blogspot.com/-o5N422-sR3w/WCWGMwGU4FI/AAAAAAAAexg/CWhY0BF3BbcplBt8A5LQN3qCrfqtak-wgCLcB/s640/skylos%2B6%2Bemak.jpg)
#http://firemastersface.blogspot.gr
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.